Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?                                                                                                        

Satın aldığınız , ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde,sitemizden www.stamina.com.tr'ye üye girişi yaparak siparişlerim kısmında yer alan İADE ET X butonunu tıklayıp iade etmek istediğiniz ürünleri iade formunu doldurarakARAS KARGO Müşteri : ERDEM TRİKO İML.İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ  ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

        İade Adresimiz:

        VEYSEL KARANİ MAH, ASİLTÜRK CAD., ÇOLAKOĞLU SOK. NO:1, 34885 SAMANDIRA - SANCAKTEPE/SANCAKTEPE/İSTANBUL
       
        Telefon : 0216 398 38 48
        

İade işlemleri:

www.stamina.com.tr  üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti www.stamina.com.tr   tarafından karşılanmayacaktır.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 10 iş günü içerisinde iade işleminiz sağlanır.

Sitemiz alışveriş koşullarında belirtilen ücretsiz kargo kampanyası, iade işleminizden sonra değişiklik gösterebilir. 

İyzico veya banka havalesi ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinin sağlanabilmesi için, www.stamina.com.tr iade  üye girişi yaparak siparişlerim kısmında yer alan İADE ET X butonunu tıklayıp iade etmek istediğiniz ürünleri iade formunu doldurarak form bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Ürünlerin renk, beden veya farklı bir model ile değişimleri yapılmamaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.